BEATA. EXCLUSIVE TOUR

NOWA TRASA KONCERTOWA /

O Beacie Kozidrak można by pisać bardzo wiele...
Każdy Polak zna na pamięć przynajmniej kilka z jej tekstów piosenek. To, co jednak szczególnie wyróżnia Beatę na tle innych artystek, to jej niezachwiana pozycja na rynku koncertowym. Od 40 lat nieustannie zachwyca wielotysięczne tłumy i nieustannie tworzy kolejne przeboje, kreując za każdym razem na nowo, zjawiskową sceniczną oprawę.
Po raz pierwszy w swojej muzycznej historii Beata wystąpi przede wszystkim ze swoim solowym materiałem, ale nie zabraknie również największych przebojów w zaskakujących aranżacjach. Beata po raz pierwszy po swojemu i na swoich warunkach.
Exclusive Tour to wydarzenie, podczas którego każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Zapewni to intymna atmosfera, zjawiskowa scenografia i bliski kontakt z gwiazdą. To realizacja marzeń artystki, o stworzeniu show niepowtarzalnego, do którego jak sama mówi, "inspiracje zbierała przez całe życie".
Beata zabierze Państwa w podróż poprzez rozległe przestrzenie dźwięków w najpiękniejszych salach w Polsce. W pierwszej części - nastrojowej - usłyszymy najpiękniejsze emocjonalne ballady. Druga część koncertu to wielka niespodzianka z dużą dawką rytmu, kolorów i radości w której artystka poza swoimi przebojami, zaprezentuje swoje największe muzyczne inspiracje.
Źródło: materiały promocyjne organizatora

LISTA KONCERTÓW 2017:

LUBLIN 03.II CENTRUM SPOTKANIA KULTUR
WARSZAWA 15.II TEATR ROMA
POZNAŃ 18.II TEATR WIELKI
BYDGOSZCZ 19.II FILHARMONIA POMORSKA
BIAŁYSTOK 20.II OPERA I FILHARMONIA PODLASKA
ZABRZE 25.II DOM MUZYKI I TAŃCA
RZESZÓW 26.II FILHARMONIA PODKARPACKA
KRAKÓW 04.III ICE KRAKÓW CONGRESS CENTRE
ŁÓDŹ 05.III TEATR MUZYCZNY
CZĘSTOCHOWA 12.III FILHARMONIA CZĘSTOCHOWSKA
WROCŁAW 13.III TEATR MUZYCZNY CAPITOL
SZCZECIN 24.III SALA KONCERTOWA
GDAŃSK 25.III POLSKA FILHARMONIA BAŁTYCKA